Bed & Breakfast

Domi Bed&Breakfast e pozicionuar në Tiranë, afër ish-vilës së Enver Hoxhës, “Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit” dhe “Parkut Rinia”. Klientet e akomoduar në dhoma mund të shijojnë kopshtin e gjelbëruar si dhe facilitetet ku përfshihen: internet dhe parking privat falas.

Bed&Breakfast ofron një mëngjes të bollshëm të quajtur ndryshe mëngjes anglez.

Sheshi Skënderbej është vetëm 2.3 km larg nga Domi B&B, ndërkohë Dajti Ekspres që ofron shërbimin e ngjitjes me teleferik për në majën e malit më të afërt është vetëm 6 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti “Nënë Tereza”, vetëm 17 km larg vendit të akomodimit, i cili ofron edhe dërgesa për në aeroport.

Apartments

Domi Apartments me pamje nga qytetit, ofron të gjitha facilitetet e nevojshme si: WiFi dhe parking privat falas, të pozicionuar në Drimadhë, më pak se 1km larg nga plazhi i Palases.

Dhomat e akomodimit janë të arreduara me kondicioner, kuzhinë të kompletuar, me Tv full HD dhe një banjo private ku gjenden të gjitha pajisjet e nevojshme.