Sherbimi me i mire per ju

TIRANE

Domi Bed&Breakfast e pozicionuar në Tiranë, afër ish-vilës së Enver Hoxhës, “Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit” dhe “Parkut Rinia”. Klientët e akomoduar në dhoma mund të shijojnë kopshtin e gjelbëruar dhe facilitet e tjera qe mundeson zona.

DHERMI

Domi Apartments me pamje nga deti dhe fshati I Dhermiut, ofron të gjitha facilitetet e nevojshme si: WiFi dhe parking privat falas, të pozicionuar në Drimadhë, më pak se 1km larg nga plazhi i Palases.

Përse të na zgjidhni ne?

Sepse ne ecim me një synim. Gjërat e reja janë më të mira. Lehtësirat që ne ofrojmë janë të reja, moderne dhe ju dhurojnë komfortin e nevojshëm për një qëndrim sa më të këndshëm.

Wi-Fi
MENGJES
RESTAURANT
LAVANDERI
ALARM
PARKING
SMART TV
KOPESHT

GALERIA